تبلیغات
๑۩۞۩๑ سایت جامع مهندسی پزشکی ایران ๑۩۞۩๑ - شرکت های مهندسی پزشکی

جستجو

 

شرکت های مهندسی پزشکی

سه شنبه 24 اردیبهشت 1387   11:05 ق.ظ


نوع مطلب : شرکت های مهندسی پزشکی ،

بی شک یکی از اهداف این سایت ، برقراری ارتباط بین صنعت و جامعه می باشد و لذا یکی از بهترین فضاها برای آشنایی مشتری و صنعتگر ، جایی است که مخاطبان آن عده کثیری از متخصصین ، محققان و ... باشند که DEZMED یکی از فضاها به شمار می آید .
لذا بنابر نیاز دوطرفه مشتری و صنعت گر ، این سایت اقدام به معرفی محصولات شرکت های مهندسی پزشکی فقط و فقط در زمینه های مرتبط با محتویات سایت کرده است.
بدین منظور :

از این پس بخش جدیدی با عنوان شرکت ها (شرکت های مهندسی پزشکی) در سایت ایجاد شده تا به طور کامل به معرفی تجهیزات و خدمات شرکت های مهندسی پزشکی بپردازد.
در این بخش DEZMED آمادگی خود را برای درج تبلیغات و معرفی محصولات کلیه شرکت های مهندسی پزشکی اعلام می دارد.
لذا این شرکت ها در صورت تمایل اطلاعات محصولات و خدمات شرکت خود را به این ایمیل ارسال نمایند تا پس از بررسی در سایت قرار گیرد.
mbegol@yahoo.com
این اطلاعات شامل :
- نام شرکت
- معرفی کامل محصولات و خدمات شرکت
- آدرس و شماره تلفن شرکت
- و ...

شركت مهندسی پزشكی رایان درمان

شركت مهندسی پزشكی رایان درمان در شهریور ماه 1380 به ثبت رسیده و از همان تاریخ فعالیت خود را در ارتباط با سیستم های سنگ شكن برون اندامی آغاز نمود ، این شركت نمایندگی خدمات پس از فروش كمپانی اشتورز مدیكال را كسب و در جهت آشنایی پزشكان و مراكز درمانی كشور با محصولات اشتورز مدیكال فعالیت خود را آغاز نمود.

شركت مهندسی پزشكی رایان درمان تنها شركت ایرانی است كه خدماتDown Time guaranty و یا تضمین حداكثر زمان خراب را به صورت واقعی به مشتریان خود ارائه نموده ودر صورت از كارافتادگی دستگاه به مدت بیش از سه درصد کل زمان کاری در سال به مشتریان خود خسارت نقدی پرداخت می نماید.

این شرکت جهت بالا بردن سرعت و دقت در امر خدمات پس از فروش و نگهداری دستگاه های تحت پوشش خود از همکاری نمایندگان منطقه ای خود بهره می برد و کلیه مهندسین بخش فنی شرکت و نمایندگی های آن دوره های مخصوص نصب و سرویس و نگهداری دستگاههای مربوطه را در محل کارخانه سازنده گذرانده اند.

امروز فعالیت شرکت گسترش یافته و علاوه بر کمپانی اشتورز شامل سیستم های یوروداینامیک از کمپانی اندرومدا(Andromeda) و سیستمهای لیزر ارولوژی و جراحی از کمپانی لیزالیزر (Lisa Laser Products OHC) نیز گردیده است.

از جمله تولیدات این شرکت :
1- دستگاه سنگ شکن برون اندامی
۲- دستگاه درمان برون اندامی ارتوپدی
۳- دستگاه لیزر ارولوژی و جراحی
۴- دستگاه یوروداینامیک
۵- دستگاه های فتوتراپی
۶- دستگاه های انتقال و توزیع دارو و لوازم در بیمارستان با فشار هوا
۷- دستگاه شوک تراپی قلبی
8- دستگاههای تشخیصی و درمان پوست و زبیایی

آدرس : تهران - خیابان توانیر - بالاتر از پل همت - پلاک 49 - واحد 4

تلفن و فاکس : 88779432 -88775643 - 88674449

info@RDMECO..com : email

------------------------------------------------------
قابل توجه کلیه شرکت های مهندسی پزشکی

جهت قرار گیری محصولات شرکت خود در این سایت با این ایمیل مکاتبه نمایید.

mbegol@yahoo.com


نوشته شده توسط : محسن سبزی نژاد